درمان سنگ کلیه

درمان سنگ کلیه

درمان قطعی سنگ کلیه با نسخه مرحوم دکتر عبدالله خان احمدیه  ادامه

آویشن

آویشن

آویشن مقوی معده ، ضد سرفه و یک آنتی باکتری بسیار قوی است . در تقویت دید چشم و درمان عفونت های ریوی موثر است و یکی از پرکاربردترین گیاهان دارویی است .

 خاکشیر

خاکشیر

تب بر است و برای رفع التهابات پوستی مانند کهیر موثر است و در درمان کرم معده و سنگ کلیه نافع است . سموم بدن را دفع می کند . بر اساس شیوه مصرف در درمان اسهال و یبوست موثر است .

 

 

 شیرین بیان

معجزه گری قوی در درمان زخم معده و اثنی عشر ، ضد سرفه و تسهیل در هضم غذا و روشن کننده پوست عصاره آن یکی از مهمترین صادرات محصولات گیاهی ایران است .

 

 

 

پاک سازی معده

 

پاکسازی معده از خلط بلغم

در فرآیند هضم غذا اسید و مایعات دیگری در معده بر روی غذا ریخته می شود تا در واکنش شیمیایی بین آنها هضم و جذب غذا صورت پذیرد و بهمین دلیل درون معده و دیواره آن عمدتاً مرطوب است . اگر رطوبت معده به هر علت زیاد تر از حد معمول باشد- که در اصلاح طب سنتی به آنها اخلاط گفته می شود - مشکلات و بیماری هایی را برای فرد می تواند ایجاد کند . اگر رطوبت ایجاد شده از سردی معده باشد و دارای علایمی چون ضعف در هضم ، تمایل زیاد به غذا خوردن ، توقف بیش از حد غذا در معده ، سنگینی و نفخ مشاهده می شود . در این افراد معمولاً مدفوع شل است و ممکن است بوی بد دهان نیز مشاهد شود . درمان این افراد استفاده از گل قند است .هلیله سیاه نیز میتواند بسیار موثر باشد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید