درمان سنگ کلیه

درمان سنگ کلیه

درمان قطعی سنگ کلیه با نسخه مرحوم دکتر عبدالله خان احمدیه  ادامه

آویشن

آویشن

آویشن مقوی معده ، ضد سرفه و یک آنتی باکتری بسیار قوی است . در تقویت دید چشم و درمان عفونت های ریوی موثر است و یکی از پرکاربردترین گیاهان دارویی است .

 خاکشیر

خاکشیر

تب بر است و برای رفع التهابات پوستی مانند کهیر موثر است و در درمان کرم معده و سنگ کلیه نافع است . سموم بدن را دفع می کند . بر اساس شیوه مصرف در درمان اسهال و یبوست موثر است .

 

 

 شیرین بیان

معجزه گری قوی در درمان زخم معده و اثنی عشر ، ضد سرفه و تسهیل در هضم غذا و روشن کننده پوست عصاره آن یکی از مهمترین صادرات محصولات گیاهی ایران است .

 

یبوست در پیران

یبوست در پیران

سالخوردگان معمولاً بدنشان کم آب است و خشک شده و به همین نسبت روده هایشان نیز کم آب و خشک می گردد . در نتیجه کمتر ترشح می کند و این دلیلی بر یبوست آنان است . در این مورد بهترین داروی طبیعی خاکشیر است که باید آنرا کوبید یا آسیاب کرد و با آب گرم و نبات بنوشتند . لعاب خاکشیر روده را تر و نرم  و سطح درونی آنرا لیز می کند و سبب سهولت سیر مدفوع و رفع تدریجی عارضه می گردد . با خوردن خاکشیر رنگ مدفوع ممکن است تیره شود .

لازم به ذکر است که برای این گونه کهنسالان استفاده از ملین و مسهل نظیر سنا زیان آور است زیرا مانده رطوبت بدن آنان را از بین می برد و موجب خطر مرگ می گردد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید